Řešíte Facebook recenze? Nezpomeňte na Foursquare!

  • Vydáno: 01.06.2017

Facebook, recenze, hvězdičky, tipy, hodnocení. Hlídáte si své restaurace? Měli byste, jednou z nejvíce ignorovaných aplikací v České republice je v dnešní době bezesporu Foursquare, který využívají hlavně cizinci.

Foursquare je aplikace, která lze zdarma stáhnout z AppStorů do mobilních telefonů. Je to v podstatě moderní systém „check-inů“ (byl jsem tady). To samotné zní dobře, co říkáte? Dobré to je, kdyby však aplikace nešla spojit s Facebookem, Twitterem a nemohla přikládat fotky jako důkaz spolu se šťavnatými tipy, proč do vašich restaurací nechodit.

Jestli má vaše restaurace kostlivce ve skříni v podání nějakého jídla, dřív nebo později tato fotka a dokonalý popis obletí svět, kontinent, město nebo lokalitu.

Foursquare pro vás, jako restauraci, představuje tým novodobých kritiků, před kterými se nelze schovávat, ale lze je poměrně dobře hlídat. Tipy, které nechají u vaší restaurace budou zdobit displaye mnoha dalších lidí.

Nastává doba, kdy není možné zaméct hosta pod koberec, tato doba dává do rukou běžných lidí poměrně mocné nástroje, které vás mohou připravit o návštěvu zájezdu turistů a podobně. Nejde tedy o malé ztráty.

Zkontrolujte si, co o vás píší hosté ve Foursquare. Možná budete mile překvapení a když ne, kontaktujte mě. Rád vám s tímto řešením pomohu.