Funkce a cena

PrimaRestaurant využívají nejlepší restaurace v Praze jako Potrefená Husa Holešovice, Mlsnej Kocour či Chapadlo. Ukážeme vám jak to funguje.

Webová aplikace

Snadné ovládání

Jednoduchý design

Ověřený nástroj

Účinný marketing v několika krocích

Základní činnosti uděláte s PrimaRestaurantem rychleji a cíleněji než kdekoliv jinde.

V jednoduchosti je síla - přihlaste se odkudkoliv

Ať už jste v restauraci doma nebo na cestách, použijte telefon, tablet nebo počítač, zadejte webovou adresu a přihlaste se. Všude tam, kde je k dispozici internet máte svou restauraci z hlediska marketingu pod kontrolou.

Denní menu s historií a kopírováním dnů

Zapomeňte na váš kancelářský software. Nyní můžete zadat vaše denní menu účiněji a na jak dlouho chcete, klidně na měsíc nebo dva dopředu. Nebo se inspirujte tím, co jste nabízeli v tuto dobu vloni. Požadované dny si uložte jedním tlačítkem do schránky a vložte je třeba do tohoto týdne.

Je snadné být vidět - sdílení denního menu

Na www stránky restaurace se denní menu ukládá okamžitě stejně jako do služby Zomato (bývalý LunchTime). Denní menu vám v určený čas automaticky odešle PrimaRestaurant na e-mail. Stačí přes Instagram zaslaný obrázek publikovat na Instagramu a rovnou i Facebook stránce. Nezapomeňme také na automatické rozesílání e-mailů s polední nabídkou pro vaše hosty.

Tisk denního menu na vaše stoly

Tisk denního menu na jeden den je podporován na formáty papíru A5 na výšku, A4 na šířku (2x A5 vedle sebe) a A4 na výšku. Umožňujeme také tisk na A4 s jídly na celý týden. Jednotlivé tisknuté části lze vypnout (logo restaurace, horní hlavička) + lze měnit velikost písma.

Speciální nabídka

Speciální nabídka je základním prvkem marketingu každé prosperující restaurace. Vytvořte novou speciální nabídku s fotkou, naplánujte datum a čas. PrimaRestaurant ji okamžitě zobrazí na vašich www stránkách a jedním klikem pošle jako obrázek na váš e-mail ke zveřejnění. Stejně tak jedním klikem odešlete e-maily pro všechy vaše hosty nebo nabídku vytisknete. O smazání speciální nabídky po jejím ukončení z www se postará sám PrimaRestaurant.

Automatické odesílání v určený čas

Nechcete se starat o odesílání denního menu na e-maily hostů a vaší Facebook zeď? Nastavte si jednoduše čas a PrimaRestaurant to každý den udělá za vás.

GDPR READY

Nonstop podpora

Snadná instalace

Žádné příplatky

Cena

Jednotná cena s platbou na celý rok. Žádné smlouvy, žádné penále, nikdo vás k ničemu nezavazuje.

500 Kč bez DPH měsíčně

   Chci začít používat

Mrkněte také na naše reference